SOŠ stavební a SOU stavební Kolín
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 29. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8
S1B EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK
S4A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
S4B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
ME2 SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP
ME3 SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP
ME4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
P1 SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP SOP
P2 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Filoun Bohumil PA PA
Korčák Miroslav - JR JR VA BR SW RAD RAD -
Bártová Mariana .. VA -
Bárta Leoš BF ..
Bešťák Leoš
Blümelová Iva - - .. ..
Bělková Marie VA -
Holeček Pavel BU - HK - KK
Charvát Jindřich - -
Jirušová Hana BR BF ..
Kolek Milan .. ..
Mazura Petr - - .... .. .. .. .. - -
Minaříková Jaroslava - - .... .. VA ..
Němec Martin - - - - - - - - -
Pěkný Štěpán PA BL
Roth ml. Jiří - - RO RO MZ MZ - - -
Stopková Pavlína .. ..
Strnad Petr - - - - - - - - -
Škapová Gabriela .. SL - .. - BL JE
Štangl Miloš - -
Vokáč Jan - -
Vokálová Milena - ŠŠ ŠŠ .... BF BF .. - -
Vošlajer Petr - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8
201 MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ
208 MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ
210 MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ
211 MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ MZZ
Změny v rozvrzích učitelů
Bačáková Felixová Lenka
2 spojeno (BR MZ) ANJ S1A (S2) 301
2 supl. (JI MZ) ANJ S1A (S1) 301
4 spojeno (VM MZ) MAT S3B (S2) 311
5 spojeno (VM MZ) MAT S3B (S1) 311
Bártová Mariana
6 změna DSG S3B (DSG) 310
Bárta Leoš
1 změna ANJ S1A (S2) 301
1 spojeno (JI MZ) ANJ S1A (S1) 301
4 supl. (KO MZ) ZPV M1 505
5 změna CJL S1A 301
6 změna CJL S1A 301
Bleha Pavel
3 spojeno (PE MZ) ODK Z3M3 (S1) 507
6 supl. (ŠG REPR) EKO Z3M3 507
Blümel Tomáš
1 supl. (HP LÉK) OBN Z3M3 507
Hanka Radek
3 supl. (HP LÉK) MY Z1 108
Jehličková Lenka
7 supl. (ŠG REPR) EKO K3T3 516
Jiráčková Veronika
1 supl. (KO MZ) TED E2 022
2 supl. (KO MZ) TED E2 022
Kolek Milan
3 změna POS S1A 308
5 supl. (HP LÉK) OBN Z3M3 507
Kubeš Jaroslav
1 spojeno (MI LÉK) POS S3A (POS) 311
1 supl. (BE MZ) POS S3A (DSG) 311
2 spojeno (MI LÉK) POS S3A (POS) 311
2 supl. (BE MZ) POS S3A (DSG) 311
Mazurová Iva
3 změna MAT S2A (S1) 310
4 supl. (RJ MZ) MAT TR3 510
5 supl. (RJ MZ) MAT TR3 510
Musil Jan
7 změna DEJ S1A 301
Novotná Kateřina
1 změna ANJ S2A (S1) 310
2 změna ANJ S2A (S1) 310
Palkovič Milan
2 supl. (FN MZ) PRO S3B (POS) 611
2 spojeno (PE MZ) PRO S3B (DSG) 601
3 supl. (FN MZ) PRO S3A (POS) 601
Radoňský Petr
6 spojeno (KO MZ) ET ME1 (S2) 308
7 spojeno (KO MZ) ET ME1 (S2) 308
Roth Jiří
2 spojeno (RJ MZ) TEV I3 TV2
3 supl. (RJ MZ) TEV I3 TV2
Schneiderwind Jan
5 supl. (KO MZ) FYZ TR1 401
Sládeček Pavel
2 supl. (ŠG REPR) EKO K3T3 516
Šašková Alena
1 supl. (VM MZ) CJL S2B 101
2 supl. (VM MZ) CJL S2B 101
Vejdělková Eva
4 změna FYZ S1A 301
Vomáčková Tereza
3 supl. (KO MZ) ZPV M1 505
4 supl. (BA MZ) CJL S2A (S1) 310
5 supl. (BM MZ) SME S3A (POS) 408
6 supl. (MI LÉK) POS S3B (POS) 311
Změny v rozvrzích tříd
S1A
1 ANJ S2 301 změna BR
1 ANJ S1 301 spojí BR (JI)
2 ANJ S2 301 spojí BF (BR)
2 ANJ S1 301 supluje BF (JI)
3 POS 308 změna KK
4 FYZ 301 změna VE
5 CJL 301 změna BR
6 CJL 301 změna BR
7 DEJ 301 změna MU
S1B
0. les., 2. les., 6. les., 1. les., 7. - 8. les., 3. - 5. les. exkurze
S2A
1 ANJ S1 310 změna NO
2 ANJ S1 310 změna NO
3 MAT S1 310 změna MZ
4 CJL S1 310 supluje VA (BA)
S2B
1 CJL 101 supluje ŠŠ (VM)
2 CJL 101 supluje ŠŠ (VM)
S3A
1 POS POS 311 spojí (MI)
1 POS DSG 311 supluje (BE)
2 POS POS 311 spojí (MI)
2 POS DSG 311 supluje (BE)
3 PRO POS 601 supluje PA (FN)
5 SME POS 408 supluje VA (BM)
S3B
2 PRO POS 611 supluje PA (FN)
2 PRO DSG 601 spojí PA (PE)
4 MAT S2 311 spojí BF (VM)
5 MAT S1 311 spojí BF (VM)
6 POS POS 311 supluje VA (MI)
6 DSG DSG 310 změna BA
7 POS POS odpadá (MI)
S4A
6. les., 8. les., 5. les., 0. les., 4. les., 3. les., 1. les., 7. les., 2. les. Obecná absence třídy
S4B
1. les., 4. - 5. les., 7. les., 6. les., 8. les., 0. les., 3. les., 2. les. Obecná absence třídy
ME1
6 ET S2 308 spojí RAD (KO)
7 ET S2 308 spojí RAD (KO)
ME2
7. les., 1. les., 8. les., 0. les., 4. les., 2. - 3. les., 6. les., 5. les. souvislá odb. praxe
ME3
6. les., 4. les., 8. les., 0. les., 7. les., 1. les., 5. les., 2. - 3. les. souvislá odb. praxe
ME4
6. les., 5. les., 4. les., 2. - 3. les., 8. les., 0. les., 7. les., 1. les. Obecná absence třídy
P1
0. les., 7. les., 3. les., 5. les., 8. les., 6. les., 4. les., 2. les., 1. les. souvislá odb. praxe
P2
5. les., 4. les., 8. les., 2. les., 1. les., 7. les., 6. les., 3. les., 0. les. Obecná absence třídy
TR1
5 FYZ 401 supluje SW (KO)
TR3
4 MAT 510 supluje MZ (RJ)
5 MAT 510 supluje MZ (RJ)
I3
2 TEV TV2 spojí RO (RJ)
3 TEV TV2 supluje RO (RJ)
E2
1 TED 022 supluje JR (KO)
2 TED 022 supluje JR (KO)
Z1
3 MY 108 supluje HK (HP)
M1
3 ZPV 505 supluje VA (KO)
4 ZPV 505 supluje BR (KO)
Z3M3
1 OBN 507 supluje BU (HP)
3 ODK S1 507 spojí BL (PE)
5 OBN 507 supluje KK (HP)
6 EKO 507 supluje BL (ŠG)
K3T3
2 EKO 516 supluje SL (ŠG)
7 EKO 516 supluje JE (ŠG)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou